ŞANTİYE BİNALARI

Günümüz yüksek standartlarına sahip olan şantiye binaları, çeşitli kullanım amaçları göz önünde bulundurularak; ofis, işçi yatakhanesi, mühendis yatakhanesi ve yemekhane biçiminde işlevsel olarak kullanılmaktadır.

Prefarme, müşteri memnuniyetini en öncelikli prensibi haline getirmekte ve bu vizyon doğrultusunda hızlı, kaliteli, güvenli bir hizmet sunmaktadır. Üretimden kuruluma kadar tüm süreçlerde aktif bir tutum sergileyerek, olabilecek en ufak bir sıkıntıya dahi müdahale etmektedir. Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak farklı alternatifler dahilinde değişebilen görünüme sahip olabilmektedirler.

Şantiye yapılarının en önemli özelliklerinden biri de, ısı ve ses yalıtımı konusunda diğer yapılara gore daha iyi bir performans sunmasıdır. Her türlü Alana uygun olarak üretilebilen şantiye yapıları, aynı zamanda istenilen büyüklüğe gore de yapılabilmektedir. Şehir içi şantiyelerinde, mobilizasyon için ayrılan alanın kısıtlı olması nedeni ile çok katlı prefabrik ofisler ve yatakhaneler tercih edilmektedir. Günümüzde savaş, deprem, su baskını gibi farklı nedenler ile çok ani yaşanan felaketler sonucu, geniş insan kitleleri için acil barınma, sağlık, eğitim, sosyal tesis ihtiyaçları için Prefarme anahtar teslim çözümler sunmaktadır.

OFİSLER

Şantiye sahalarında tüm teknik tesisat ve aksesuarlara sahip şekilde montajı tamamlanabilen ofis binaları, ihtiyacınıza yönelik esnek mimariler sunmaktadır.

MÜHENDİS YATAKHANESİ

İnşaat alanlarında mühendislerin kullanımına ve konforuna uygun şekilde tasarlanan mimarileri ile mühendis yatakhaneleri ses ve ısı izolasyonu sağlamaktadır.

İŞÇİ YATAKHANESİ

İşçilerin barınma ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak, kullanıma hazır biçimde üretilmeleri ile olduğu kadar, kolay ve hızlı kurulum imkanları ile de dayanıklı yapılar olarak projelere kısa sürede akılcı çözümler üretirler.

YEMEKHANELER

Beyaz ve mavi yakalar için özel tasarlanmış, sosyal ve üretim tesis alanlarını da barındırabilen mimari ile, konusunda tecrübeli personelleri ile Prefarme, çeşitli yemekhane, lokal binaları sunmaktadır.

SAC BİNALAR

SANDVİÇ PANEL BİNALAR

BETOPAN BİNALAR