KONUT

Prefarme, projelerini zamanında tamamlamakta ve bütün süreçlere aktif katılım sağlamaktadır. Her amaca uygun olarak konut üretimi yapan Prefarme, istenilen konutun büyüklüğüne gore teslim süresini organize etmektedir. Prefarme konut yapıları hafif ve depreme dayanıklı yapılardır. Modüler system olarak tasarlanan bu yapılar genişletilip ölçüleri değiştirilerek istenilen boyut ve mimarilere getirilebilir. Sahip olduğu geniş ve ferah yapısıyla, 5 yılda bir yapılacak boya bakımı haricinde 50 yıl boyunca gönül rahatlığıyla kullanılabilmektedir. Alternatiflere bağlı olarak evin salon, mutfak, hol, oda, wc, duş ve veranda gibi bölgeleri, değişik varyasyonlarda sizlere sunulmaktadır.

Yurt içinde ve yurt dışında geniş ürün yelpazesi ile hizmet veren Prefarme; bir çok alanda faaliyet göstermektedir. Uygun ödeme koşulları ile ürünlerin üretimini ve satışını yaparak rakiplerinden farkını ortaya koymaktadır.

Prefarme konutlarının en önemli avantajlarından birisi de, defalarca sökülüp kurularak yer değiştirilebilmesidir. Sektörde öncü isimler arasında yer alan Prefarme, yüksek standartlarda ve kalitede yaptığı üretimlerle referanslarına her gün bir yenisini eklemektedir.

HAFİF ÇELİK KONUTLAR

BETOPAN YAPI KONUTLAR