KONTEYNER

Yüksek ürün ve hizmet kalitemizin göstergesi yıldan yıla artan satış rakamları ve müşteri memnuniyetidir. Prefarme Prefabrik konteynerleri en ağır iklim şartlarına ve TS 498 standartlarına uygun olarak tasarlanıp, kolay ve hızlı bir şekilde monte ve de-monte sevk edilebilir yapılardır.

Şantiye konteynerleri, hızlı mobilizasyon gerektiren şantiyelerde ya da kısa surekli sık yer değiştirmesi planlanan şantiyelerde tercih edilen sistemlerdir. Panel sistemi olarak, binalarda olduğu gibi, sandviç panel ya da karkaslı panel tiplerinde üretim yapılabilmektedir. Tercihe gore konteynerler, paketli demonte halde sevk edilerek şantiye sahasında kurulumu yapılabildiği gibi, kurulu halde de sevk edilebilmektedir. İhtiyaca gore konteyner modülleri, yan yana birleştirilerek daha geniş alanlar için çözüm üretilebildiği gibi üst üste yerleştirilerek çok katlı uygulamalar da yapılabilmektedir.

Sektörde öncü isimler arasında yer alan Prefarme, yüksek standartlarda ve kalitede yaptığı üretimlerle referanslarına her gün bir yenisini eklemektedir.

Prefarme Prefabrik, dünyanın hemen her bölgesinde gerçekleştirdiği projelerde lojistik yönetimi, tedarik ve etkin proje yönetimi sağlamaktadır. Yurt içinde ve yurt dışında geniş ürün yelpazesi ile hizmet veren Prefarme; bir çok alanda faaliyet göstermektedir. Uygun ödeme koşulları ile ürünlerin üretimini ve satışını yaparak rakiplerinden farkını ortaya koymaktadır.

BİRLEŞİK KONTEYNERLER

GSM KABİNLERİ

GÜVENLİK KABİNLERİ

KUMANDA KABİNLERİ—-

—-YAŞAM KONTEYNERLERİ