FİRMA PROFİLİMİZ

Prefarme Prefabrik Yapı Sistemleri, Ankara’da kurulduğu 2005 yılından bu yana, prefabrik yapı sistemleri ile ilgili tasarım, üretim, montaj gibi tüm aşamaları ile anahtar teslimi projeler üzerinde faaliyet göstermektedir.

17.000 m² kapalı üretim tesisi ve deneyimli teknik kadrosu, ileri teknolojiye sahip makine ve ekipmanı ile Prefarme, Prefabrik Yapı alanında her ölçekteki projeyi rahatlıkla gerçekleştirme kapasitesine sahiptir.

Sağladığı ürün ve hizmetlerin kalitesini en yüksek seviyede tutabilmek için Prefarme, ISO 9001 Kalite yönetim sistemini, 14001 Çevre yönetim sistemini ve 18001 İSG sistemlerini entegre olarak uygulamakta olup bu alanlardaki sertifikalara sahiptir.

Prefarme, inşaat, madencilik, enerji gibi sektörlerde ihtiyaç duyulan şantiye kampları için hazır prefabrik işçi yatakhaneleri, prefabrik mühendis yatakhaneleri, prefabrik yemekhaneler, sosyal alanlar, şantiye konteynerleri, çelik depo ve atölye binaları çözümleri ile anahtar teslimi çözümler sunmaktadır.

ÜRETİM TESİSİMİZ

Prefarme Prefabrik Yapı Sistemleri; Ankara’da kurulu modern üretim tesisleriyle, 2005 yılından beri prefabrik yapı sistemleri ile ilgili tasarım, üretim ve montaj, anahtar teslim projeler üzerine faaliyet göstermektedir.

Prefarme Prefabrik Yapı Sistemleri 17.000 m² kapalı alanda, alanında uzman kadrosu ile tasarım ve üretimi gerçekleştirmektedir.

Prefarme Prefabrik Yapı Sistemleri; ileri teknolojiye sahip makine ve ekipman ile prefabrik yapı sistemleri alanında her ölçekteki projeyi rahatlıkla gerçekleştirme kapasitesine sahiptir.

Sağladığı ürün ve hizmetlerin kalitesini en yüksek seviyede tutabilmek için, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemini, 14001 Çevre Yönetim Sistemini ve 18001 İSG sistemini entegre olarak uygulamakta olup bu alanlarda sertifikalara sahiptir.

Firmamız;yurt içi ve yurt dışı pazara gururla hizmet vermektedir.