ÇELİK YAPILAR

Çelik yapılar; ferah, geniş, engelsiz ve aydınlık iç hacimler gerektiren işler için sorunsuz ve kaliteli bir kullanım sağlamaktadır. Her türlü alan büyüklüğüne gore üretim yapılmaktadır. Aynı zamanda depreme ve zemin kaymalarına dayanıklı yapılardır. Sağlam yapısı gereği, en ağır kullanım şartlarına uygun ve işlevsel bir kullanım sunmaktadır.

Prefarme, projelerini zamanında tamamlamakta ve bütün süreçlerde aktif katılım sağlayarak olabilecek sorunlara müdahale etmektedir. Her amaca uygun olarak çelik yapı üretimi yapan Prefarme; istenilen projenin büyüklüğüne gore teslim süresini organize etmektedir. Prizmatik ve silindirik çelik olarak üretilen yapılarımız, teknik özellikleri açısından oldukça verimli bir kullanış sunmaktadır.

Çeşitli amaçlara uygun olarak üretilen çelik konstrüksiyon yapılar çoğunlukla fabrika binası, uçak hangarı, spor tesisi, hangar, atölye, depo olarak kullanılabilmektedir. Sektörde öncü isimler arasında yer alan Prefarme; yüksek standartlarda ve kalitede yaptığı üretimlerle referanslarına her gün bir yenisini eklemektedir. Yurt içinde ve yurt dışında geniş ürün yelpazesi ile hizmet veren Prefarme, bir çok alanda faaliyet göstermektedir. Uygun ödeme koşulları ile ürünlerin üretimini ve satışını yaparak rakiplerinden farkını ortaya koymaktadır.

TEK BİNALAR

Genellikle enerji, madencilik ve inşaat sektörleri şantiye sahalarında kullanımı amaçlanarak üretilen uzun ömürlü yapılardır. Ergonomik ve kolay taşınabilir olma özellikleri bakımından tercih edilmektedirler. Farklı çözümlemeleri ile geniş açıklıklar kolonsuz geçilerek, hangar, depolama alanları, atölye, imalathane gibi kullanım amaçlarınıza olanak sağlar.

İKİZ BİNALAR

Ön üretimli, fabrikasyon taşıyıcı elemanlar, düşük fiyata yüksek kalite sağlamakta ve montaj süresini oldukça kısaltmaktadır. Çeliğin yüksek taşıma kapasitesi sayesinde çelik yapı elemanları, daha küçük kesit ve ölçülerde, daha hafif ve uygun çözümlerle üretilmektedir. Çelik yapılar, bulundukları bölgeye gore statik projelerine uygun bir şekilde hazır profil ya da yapma kolon, kiriş detayları ile çözüm sağlarlar.

ÜÇÜZ BİNALAR

Geniş açıklıklara ihtiyaç duyulan spor yapıları, hayvancılık yapıları, imalat ve atölye alanları, endüstriyel daha pek çok alanda ekonomik ve pratik bir çözüm olan çelik konstrüksiyon yapılar işletmelerin birinci tercihi olmaktadır. En ağır kullanım koşullarına uygun, kurulması birkaç günde tamamlanabilen gerektiğinde defalarca zayiatsız sökülüp kurulabilen yapılardır.

celikpart2 (142)

Picture 209 of 209